Produkto kategorijos
 

Geriausia dovana vyrui arba moteriai yra apyrankės iš akmenų

Geriausia dovana vyrui arba moteriai yra apyrankė iš akmens

Geriausia dovana vyrui arba moteriai yra apyrankės iš akmenų

Ieškodami sėkmingos ir naudingos dovanos, daugelis sustoja ties papuošalais. Dėl savo įvairumo, universalumo ir elegantiškumo apyrankės traukia abiejų lyčių atstovus. Bet prieš įsigyjant šią dovaną kai kurie susimąsto: „Ar galima dovanoti apyrankes, kokių yra liaudies ženklų, susijusių su šiuo daiktu, kokį geriau pasirinkus ir, ar vertėtų papildomai įsigyti dovanos įpakavimą, ar galima dovaną pateikti paprastai?“.

Ar galima dovanoti apyrankes? Ką sako liaudies ženklai?

Dovanos visada reiškė tai, koks yra santykis su žmogumi ir rodė pagarbą tam pačiam žmogui. Tokį aksesuarą dažniausiai gauna dovanų arba merginos, arba moterys, bet galima dovanoti apyrankes ir vaikinams.
 
Geriausia dovana vyrui arba moteriai yra apyrankė iš akmens

Daug prietarų ir ženklų yra susijusių su šiuo daiktu, štai keli labiausiai paplitę iš jų:

 • Gavę šį papuošalą dovanų, galite tikėtis teigiamų gyvenimo pokyčių. Jei apyrankę nuoširdžiai padovanojo artimas žmogus, tai ji gali tapti ne tik gražiu aksesuaru, puošančiu ranką, bet ir amuletu.
 • Dovanodami apyrankę artimiesiems, sustiprinate šeimos santykius ir tarpusavio pasitikėjimą.
 • Jei papuošalą padovanojo darbo kolektyvas, tai jūsų laukia šilti ir draugiški tarpusavio darbo santykiai.
 • Jei apyrankę gauna mergina nuo mylimo vaikino, tai reiškia naujo meilės etapo pradžią.

Kiekvienas turi laisvę pasirinkti, ar tikėti liaudies ženklais, ar ne, bet jei apyrankė buvo nuoširdi jūsų artimo žmogaus dovana, galite net neabejoti, kad ji atneš tik sėkmę.

KAIP PASIRINKTI APYRANKĘ VYRUI ARBA VAIKINUI?

Apyrankes vyrams – tai naudingos dovanos vyrams. Jei jūsų vyras prijaučia naujų madų tendencijoms, tai jam vienareikšmiškai patiks apyrankė. Tai puiki dovana, vertingas papildymas prie rankos laikrodžio. Svarbiausia – tinkamai jį pasirinkti.

Apyrankė – akcentas į vyro nepriklausomybę, pasitikėjimą ir individualumą. Šiuolaikiniam vaikinui yra aktualus ir priimtinas madingas bižuterijos ir aksesuarų pasaulis. Tokie vaikinai neatsilieka nuo aktyviųjų mados puoselėtojų, jie tinkamai paskirsto akcentus. Taisyklingai pasirinkti papuošalai palieka įspūdį aplinkiniams. Įdomu tai, kad šiame sezone savo mados šedevrus pristatė išskirtinai talentingi vyrai: stilistai, modeliuotojai, juvelyrikos meistrai.

Labiausiai paplitusi akmenų forma vyrams yra griežtos apyrankės – jas visada patogu nešiotis. Apyrankė iš akmens visada bus kartu su vyru ir, pakraudama reikalinga energija, saugos jo erdvę.

Apyrankė tai gera dovana vaikinui arba dovana vyrui.

Madingi drabužiai, akį traukiantys laikrodžiai, bižuterija, kvepalai – visa, kas sukuria nepriekaištingos išvaizdos įspūdį, atitinka pasaulio podiumus.

Jei norite vyrui padovanoti apyrankę, jums vertėtų žinoti, kad stilius neskiria moterų ir vyrų papuošalų. Abiejų lyčių atstovai gali drąsiai rinktis kūrinius iš akmens, apyrankes iš karolių, aksesuarus su metalinėmis detalėmis.

Štai keli naudingi patarimai, kurie padės tinkamai pasirinkti tokį papuošalą:

 • Reikėtų žinoti riešo aprėpimą, nes apyrankė turi tiksliai tikti jam arba gali būti daugiausiai 1-1,5 cm didesnė.
 • Orientuokitės į vyro kūno sudėjimą ir plaštakos apimtį. Aukštiems ir stotingiems stipresnės lyties atstovams geriau dovanoti stambesnius papuošalus, o labiau lengvi ir siauri modeliai harmoningai atrodys and mažesnio riešo.
 • Vyrai labiau pageidauja lakoniškus ir kuklius modelius, ko negalime pasakyti apie moteris. Jei visgi norisi nustebinti, geriau apmąstyti, kaip galima išradingiau padovanoti vaikinui apyrankę, nei ieškoti neįprasto dizaino aksesuaro.

Renkantis apyrankę vaikinui, vyrui, tėvui dovanų, verta orientuotis ne tik į asmeninius pageidavimus ir įsivaizdavimus apie grožį, bet ir į būsimo apyrankės turėtojo skonį. Jūsų dovana turi derintis su išvaizda, drabužiais ir kitais aksesuarais. Taip pat svarbu ne tik skirti dėmesio apyrankės pasirinkimui, bet ir tam, kaip geriau ją supakuoti ir pateikti.

Geriausia dovana vyrui arba moteriai yra apyrankė iš akmens

Ką padovanoti merginai. Apyrankės merginoms

Dauguma moterų mėgsta apyrankes, todėl renkantis dovaną gimtadienio ar kitos reikšmingos datos proga, galima drąsiai apsistoti ties vienu iš papuošalų.

Tam, kad dovana nudžiugintų merginą, bet kuriam vaikinui vertėtų žinoti tam tikras pasirinkimo taisykles:

 • Svarbu žinoti riešo aprėpimą, papuošalas turi būti ne daugiau nei 1 cm ilgesnis, nei rankos apimtis.
 • Rinkitės papuošalus pagal rankos ir pirštų pilnumą.
 • Dovana turi būti patogi ir saugi naudojime.
 • Svarbu atsiminti, kad auksinės ir sidabrinės spalvos nesiderina. Todėl renkantis dovaną, turėkite visada omenyje, kurią spalvą jūsų mergina pageidauja labiausiai. Jei moteris mėgsta baltas spalvas, galima drąsiai rinktis baltąjį agatą, nefritą arba baltąjį turkį ant rankos. Universaliu aksesuaru yra laikoma apyrankė iš neutralių spalvų akmenų: pilkos, mėlynos, rudos, žalios ir t.t., šitos spalvos tinka absoliučiai visiems.
 • Taip pat galima rinktis stilingas dviejų apyrankių kombinacijas dovanų, jos labai paplitusios ir paklausios tarp įvairaus amžiaus moterų.

Labai svarbų vaidmenį turi dovanos pateikimo būdo pasirinkimas, todėl nepamirškite skirti dėmesio apyrankės dovanų dėžutei (mes jau pasirūpinome tuo, nes mūsų apyrankės visada gražiai supakuotos). Atsiminkite, svarbi ne pati dovana ir jos kaina, bet tai, nuo ko ši dovana ir su kokiais jausmais bei energija ji buvo įteikta.  Džiuginkite savo artimuosius pačiais geriausiais papuošalais ir šiltais jausmais.

Skaityti dar:

APYRANKĖS IŠ NATŪRALIŲ AKMENŲ, MOTERIMS IR VYRAMS

Be komentarų

Paskelbti komentarą